Tato stránka je stejně jako můj youtube kanál v rekonstrukci. Omlouvám se proto za aktuální nefunkčnost některých videí.

 

Samozřejmě, jakožto nadšená amatérská tanečnice nemohu zůstat pozadu a má taneční tvorba zahrnuje i něco autorského. Vytvářím choreografie všeho druhu, se kterými pak vystupuji v rámci různých akcí (např. Všefandomové maškarády, což je benefiční akce jejíž výtěžek jde na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby), ale zároveň natáčím i vlastní taneční videa. Jaká? To můžete zjistit níže a na mém youtube kanálu

A pokud byste třeba měli zájem o mé vystoupení i na vaší akci, neváhejte se mi ozvat přes formulář níže. Moc ráda vám vyhovím. 

***

ZÁZNAMY Z VYSTOUPENÍ

  1. 1. Nešikovná baletka

Taneček pro Všefandomovou maškarádu 2015. Inspirací jsou příběhy Terryho Partchetta. Tenhle konkrétně vypráví o nešikovné baletce, která se alespoň na chvíli zasní, aby zjistila, jaké by bylo umět tančit. 

  1. 2. Těžké časy

Opět pro Všefandomovou maškarádu, o dva roky později a opět inspirace Terry Pratchettem. Tentokrát příběh novinářky Sacharózy Rezámkové, která se kvůli krizi rozhodla změnit práci a dala se do pečení masových koláčků. 

  1. 3. Hobbit dance

Znovu Maškaráda, ale jiný svět. Svět Pána prstenů a hobitka Froda (nebo hobit Frodo?), který zjistil, že prsten, který nosí, musí odnést pryč. A že skutečně.. musí odejít. 

4. Carmen de la vie

Mé zpracování příběhu Carmen, ze stejnojmenné opery. Choreografii jsem vymýšlela pro mé absolventské vystoupení v ZUŠ, které proběhlo v libereckém Šaldově divadle

5. Steampunk impro 

Záznam mého improvizačního vystoupení na písně kapely Sandonorico, v podání Zuzany Janišové, se kterou jsem měla možnost vystoupit na steampunkovém pikniku v Praze. Za video děkuji Niki Bretschneider.OFICIÁLNÍ TANEČNÍ VIDEA

  1. 1. Duch Zelené Hory

Každý jistě znáte jednu z našich památek UNESCO, Zelenou Horu ve Žďáře nad Sázavou. Ale málokdo asi ví, že právě tento architektonický skvost, má i svého dobrého ducha. A právě o něm vypráví toto video.

 

  1. 2. Modlitba

Příběh o hledání sebe sama, o prolínání a o modlitbě za lepší časy. Inspirací k videu byla spíše píseň, kterou mám moc ráda, a kterou jsme zkrátka potřebovala tanečně zpracovat.

 

  1. Doctor dances

Dvojitá parodie, na slavnou choreografii z filmu “Zpívání v dešti” a na charakter Doctora ze seriálu Doctor Who. 11. Doctor byl správně roztančený, a tak jsme si nemohla nechat ujít příležitost si tuhle postavu také roztančit. 

  1. 4. Pantýrek a dárek

Vánoční příběh natočený v Liberci, přímo ve městě, o holčičce, která zapomněla koupit dárek k Vánocům pro svého oblíbeného pantýrka, jménem Elsa.

  1. 5. Dubnový den

Trochu osobnější video. O zamilované, pro zamilované. 🙂 


VYSTOUPENÍ PRO VÁS

Měli byste zájem o mé vystoupení na vaší akci? Mileráda vám vyjdu vstříc. Stačí jen napsat a jistě se domluvíme. 

Pište na: armenher@gmail.com

 

One Reply to “Taneční tvorba”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..