Ze života

Co ještě, ještě pod stromeček, aneb Dárky, které zaručeně potěší

Vánoce se rychle blíží a zásadní otázkou je: „Máte už sehnané všechny potřebné dárky?“ Pokud jste na tom podobně jako já a ještě vám nějaké schází, pak hlavně žádný stres. Ještě je čas! A navíc tu mám pro vás dnes pár tipů na dárky, které zaručeně, ale zaručeně nikoho neurazí!

1. Darujte čas

Bylo by krásné, kdybychom mohli mít nějaký ten čas navíc. Kdyby měl den více jak 24 hodin. Bylo by super mít více času pro sebe. Nu, co říct. Čas jako takový bohužel věnovat nemůžeme, s tím si musíme každý naložit po svém, ale jedno je jisté. Můžete darovat něco hezkého, na čem je možné čas sledovat. Hodinky! Já osobně je miluji, i když je mám spíše jako šperk. Všechny mé hodinky, nebo spíše většina z nich, zkrátka nejdou, protože nemají vyměněnou baterku. Buď jak buď, jedná se o naprosto skvělý doplněk. 

Spoustu kousků najdete na eshopu hodinky.cz. Dámské, pánské, mnoho různých barevných variant. Ale mohu-li radit, klasiku má každý. Když už hodinky, tak něco originálního. Proto třeba rovnou mrkněte na dámské designové hodinky, nebo třeba na dřevěné hodinky. Proč darovat klasiku? Když můžete pomoct vystoupit z davu. 

2. Darujte zážitek

Zážitek je něco, co v člověku zůstane na dlouho a bude o tom moc sáhodlouze a nadšeně vyprávět. Najít zážitek pod stromečkem? To je bomba! A že těch zážitků je. Můžete někomu dopřát příjemnou relaxaci v podobě všemožných masáží, nebo lázní, nebo nějaký pobytový zážitek, a nebo – pro ty odvážnější – nějaký opravdu netradiční. Ale samozřejmě, možností je tolik, že vyberete nějaký vhodný zážitek pro kohokoli ze svých známých, přátel, i rodinných příslušníků.

3. Darujte klid

Klid bychom každý potřebovali. Chvilku pro sebe, mít moment, kdy budeme jen sami se sebou a budeme moct vypnout a odstřihnout se na chvíli od shonu uspěchaného světa tam venku. Znáte někoho, kdo takto vypnout potřebuje? Pak mu zkuste pořídit meditační CD. Že meditace nikdy nezkoušel? A čemu to vadí? Všechno je jednou poprvé a nový rok je plný předsevzetí. Tak proč pod stromečkem jedno takové předsevzetí nevnuknout? „Najdi si čas na sebe!“

4. darujte pohyb

Bez pohybu to nejde. Člověk by se měl rozhýbat a měl by také mít vedle sebe někoho, kdo všechny jeho kroky bude sledovat. Doslova. Na to jsou ideální chytré hodinky. Mnoho druhů, mnoho možností, mnoho funkcí. V základu jsou ale přesně tou věcí, která majiteli pomůže sledovat tep, počítat kroky, měřit trasu a ještě mu vynadá, když bude dlouho sedět na jednom místě. Co více si přát. Pomocník k pohybu je zkrátka potřeba. Já mám také takové a tak konečně třeba vím, kudy všude jsme trajdali, když jsme byli s přítelem na výletě.

5. darujte (ne)klasiku

Kdo by si přál pod stromečkem najít ponožky? No, možná já! A třeba i právě někdo z vašich známých. Protože dneska už nejsou ponožky jako ponožky! Můžete totiž pořídit – pro legraci – veselé ponožky. Já sama je mám a klidně bych ráda pod stromečkem našla další. Když pořídíte takovéhle veselé ponožky, myslím, že v tu chvíli měkkým dárkem rozhodně neurazíte. I pod stromečkem přeci musí být legrace! Tolik barev, vzorů… tak udělejte někoho Happy a vyberte ty správné. 

Toť za mě vše. Veselé Vánoce a hodně úspěchů při shánění. Dárky už jen čekají na to, až si je objednáte! 🙂 

Mladá dívka s duší umělce. Nadšenec. Milovnice tance, literární tvorby a přírody. Nepohrdne ani kvalitní kulturou, vážnou hudbou a dalšími podivnostmi. Třeba jako převlékání do kostýmů. Zkrátka zcela normální člověk!

3 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

5 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap