Ze života

Nový začátek, nové kroky, nová vlna…

Život je hořký, bohu dík. A ne. Žádný radegast. Ale Listy snů. Ono, ač je to reklamní slogan, něco na tom je. Nové začátky jsou vždycky těžké. A musím se přiznat, že těch změn na mě bylo v posledních měsících více než dost. Ale jak už bylo řečeno, díky za ně. Bez nich by přeci život nebyl životem. A ač nebylo nic jednoduché, tak nakonec vše se v dobré obrátí… nebo nějak jinak snad klasik praví? Ne.

To, co se stalo, nechci a nebudu rozebírat. Jediné, co řeknu, je, že bude trvat, než se ze všeho opravdu zotavím. Rozchody jsou těžké, zvláště po tak dlouhé době. Ale v tuto chvíli nejsem schopna se k tomu vracet a mluvit o tom otevřeněji. Nebylo to pěkné, bolelo to, bylo to nepříjemné, ale nebylo jiné cesty. Bohužel. Ale o tom třeba jindy. Ne dnes.

Co se však stalo? Otevřely se nové dveře. Nové možnosti. A já si je hodlám užít. Konečně, po dlouhé době, si začínám trochu uvědomovat, kdo doopravdy jsem. Dlouho jsem tápala v nevědomosti (asi tak od deváté třídy… a kde jsem teď? Na vysoké? Sakra, ten čas letí!) a pořád jsem se motala sama v sobě. To koneckonců dělám i teď, ale při tom úplném pádu na dno konečně člověk začíná hledat ta světla, která při tom lezení vzhůru před tím úplně pomíjel.

Ale jak tak na sebe koukám, začínám tu filosofovat a to se mi nelíbí. Už jen pro to, že filosofování a používání skutečně dosti divných slov, je… jak jen to… no, opravdu divné. A zamotávám se teď opět do něčeho, do čeho nechci. Nu což. Tak jdeme jinam.

Co se tedy vlastně stalo s tou starou Le fille Ash, která psala blog s názvem Listy snů na adrese ashinin.wordpress.com? Vůbec nic. Jsem to stále já. Jen mám teď chuť více vyrazit do (nejen) internetového světa a konečně se trochu začít hledat. A jak známo, skrze písmenka to jde skutečně dobře. Alespoň tedy mně. A proto jsem se rozhodla pro nový blog, Název zůstal, jak si můžete všimnout, ale adresa je lepší. Zapamatovatelnější. A konečně bez toho otravného wordpress.com, nebo blog.cz!

To, co bylo na starém blogu, možná zduplikuji a zkopíruji sem. Ovšem opravdu jen něco a pěkně postupně, aby ty články, které mi přijdou jako zajímavé pro znovupoužití, nezapadly v záplavě starého dobrého ctrl+c a ctrl+v a publikovat. Byla by to škoda. Proto na to půjdu postupně a pomalu a budu staré články prokládat novými. Tentokrát jsem odhodlána blog vést a vést a nezapomínat na něj, jako jsem to dělala u toho starého. Byla by to totiž opravdu velká škoda. Nemyslíte?

A ještě jednu věc musím zmínit. Spolu s tímto blogem jsem začala psát blog i na idnes.cz. Najdete ho zde. Články na něm nebudou stejné, jako ty zde. Možná některé budou podobné. Každopádně ale to, co tam napíšu, lehce najdete také přes pravý postranní panel, kde jsou zobrazeny nejnovější články z blogu. A ještě jedna věc. Jelikož jsem, jak možná někteří víte, nebo jak se postupem času dozvíte, nadšená tanečnice, pak také nesmím zapomenout na můj kanál na youtube, který naleznete zase zde.

A to je tak zatím vše. Budu se těšit na vaše návštěvy a vy se můžete těšit na to, že skutečně budou postupně přibývat nové a nové články. A jaké? Nu, nechte se překvapit. Nezapomeňte ale odebírat emailový newsletter, díky čemuž skutečně nepřijdete o žádný článek, který se na Listech snů objeví!

S přáním krásného zbytku víkendu, Anděla

 

Mladá dívka s duší umělce. Nadšenec. Milovnice tance, literární tvorby a přírody. Nepohrdne ani kvalitní kulturou, vážnou hudbou a dalšími podivnostmi. Třeba jako převlékání do kostýmů. Zkrátka zcela normální člověk!

16 komentáře

  • Le fille Ash

   No, budu v to věřit. 🙂 Snad nakopne… děkuji moc za milý komentář, Lianno! Ráda Tě u sebe opět vidím! 🙂

 • Beatricia

  Zlato, děkuji, že jsi reagovala na můj koment ve starém blogu a umožnila tak i jiným blogerům komentovat bez udání e-mailu.
  Přeji ti krásný a ničím nerušený začátek. Je nutno udělat za minulými událostmi tlustou čáru. Také ti přeji studijní úspěchy a moře optimizmu. ☼☼☼

  • Le fille Ash

   A já děkuji za upozornění… vůbec mi to nedošlo. A neboj. Ač starý blog usíná, tak ho ještě stále kontroluji.
   Děkuji za milá slova. Věřím, že ten prvotní nádech se povede dobře a že vykročím tou správnou nohou. 🙂

 • Jarka

  Tak to už v životě bývá, když něco končí, je to příležitost k tomu, aby mohlo začít to nové a tobě se to očividně daří. 😉 A teď jdu vložit svůj mail do horní lišty, aby mi neutekl tvůj další příspěvek.

  • Le fille Ash

   To se ještě uvidí. 🙂 Ale je pravda, že se pomalu sbírám k novému nádechu. Tak uvidíme, co z toho bude.

  • Le fille Ash

   S každým. A také se říká, že jeden východ je vchodem do něčeho jiného. Tak uvidíme, co jiného to bude. 🙂

 • Lowri

  To je mi líto. 🙁 Ale jsem ráda, že jsi zpět, Tvoje články mi opravdu chyběly. 😉
  Přeji hodně štěstí a síly, a věřím, že už bude všechno jen lepší. 🙂

  • Le fille Ash

   Děkuji… 🙂 Mně zase chybělo to psaní. Tak uvidíme, jestli se k tomu zase dokáži dobře vrátit… 🙂

 • TheMole

  Ouu. Ale hlavu vzhůru, markýzo Angeliko! Jak praví klasik A.S. – „Něco končí, něco začíná“. Držím pěsti, and may the Force be with you. 🙂

  • Le fille Ash

   Merci… 🙂 Však já už tu hlavu postupně zvedám. Proto jsem také založila nový blog. Protože je třeba začít skutečně tak trochu od začátku. 😉

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap