Protože jsem se rozhodla, že je na čase konečně sdílet mé zážitky ze studia taneční terapie a z mého zájmu o zdravý pohyb, založila jsem blog, který bude věnovaný jen tomu. Pojmenovala jsem ho velice originálně – abych šla dále v intencích mého prvního blogu – Listy pohybu. 

A čemu se tedy budu hlavně věnovat? Tomu, jak je možné léčit se pohybem a tomu, jaký pohyb je skutečně zdravý. Povíme si, jaké je to pořádně se nadechnout a jak se dobře zrelaxovat a v rubrice “hovory s tělem”  se budu věnovat propojení těla a psychiky – tedy tomu, co nám vlastně tělo říká, když nás někde bolí. Zároveň chci zkrátka sdílet radost pohybu, protože pohyb je základem radosti a spokojenosti (o čemž jsem mluvila v prvním článku). 

A protože je také důležití vědět “kam se hnout”, založila jsem stejnojemnnou rubriku, kam budu sdílet různé typy na zajímavá místa a výlety, protože vyjít ven mimo město je také – hlavně v dnešní době – velice důležité.

NOVÝ BLOG ZDE: LISTY POHYBU 

A aby toho nebylo málo, rozhodla jsem se založit ještě skupinu na facebooku jménem “Zdraví v pohybu”, která se bude vlastně věnovat stejnému tématu, jen bude i místem pro diskusi, sdílení zkušeností a rad – zkrátka místem, kde se budeme moct obohatit navzájem. Čím více nás tam bude, tím lépe.

SKUPINA ZDE: ZDRAVÍ V POHYBU

Ti by bylo ode mě vše. Dnešní oznámení bylo rychlé. Pevně věřím, že se na novém blogu budete cítit dobře a že vás jeho téma zaujme. 🙂 

Anděla Kubátová - 53 posts

Mladá dívka s duší umělce. Nadšenec. Milovnice tance, literární tvorby a přírody. Nepohrdne ani kvalitní kulturou, vážnou hudbou a dalšími podivnostmi. Třeba jako převlékání do kostýmů. Zkrátka zcela normální člověk!

Nezařazené

8 Replies to “Listypohybu.cz – druhý blog na scéně”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..