Karanténa nás drží doma. Ale my se nedáme! Mám pro vás něco, co vám snad alespoň trochu ty dlouhé karanténní chvíle ukrátí. Již jednou jsem podobnou akci spustila a teď je na čase rozjet ji znovu. Desítka švihlých témat, blogerská výzva pro všechny kreativní blogery přichází v nové síle! 

O co jde?

Desítka švihlých témat je akce pro všechny nadšené kreativní blogery. Postupně všem přihlášeným odhalím deset zcela šílených témat (jedno z minulých bylo třeba “šavlozubé ponožky”) které bude moct  účastník jakýmkoliv kreativním způsobem na blog zpracovat. Skutečně jakýmkoliv. Třeba jako povídku, jako báseň, nebo haiku, jako fotografii – nebo jakkoliv jinak. To už nechám čistě na vás a na tom, co vám bude nejbližší. Kreativitě se meze neklamou.  

Přihlásit se může samozřejmě úplně kdokoliv, kdo vlastní blog, nebo instagram, kam by mohl příspěvky přidávat.

Jak to bude probíhat

Pro přihlášení je třeba nejprve vyplnit formulář níže. Poté vám pravidelně, každý týden (po tři týdny), dorazí email s přesně třemi – opravdu švihlými, šílenými, podivnými – tématy. Vaším úkolem bude jedno z témat (nebo klidně všechna tři – jak uznáte za vhodné) zpracovat dle vašeho uvážení. Následně se vraťte k tomuto článku a zanechte tu odkaz na vaše dílo. Ten pak zahrnu do pravidelného měsíčního shrnutí. Díky tomu se zpropagujete a navíc ještě objevíte nové zajímavé blogy!   

Samozřejmě nemusíte zpracovat všechna témata. 🙂 Je čistě na vás, která dotáhnete. 🙂 Tak co? Půjdete do toho se mnou? Let’s be silly!

 

Anděla Kubátová - 53 posts

Mladá dívka s duší umělce. Nadšenec. Milovnice tance, literární tvorby a přírody. Nepohrdne ani kvalitní kulturou, vážnou hudbou a dalšími podivnostmi. Třeba jako převlékání do kostýmů. Zkrátka zcela normální člověk!

O psaní

31 Replies to “Desítka švihlých témat – blogerská výzva”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..