Nira, příběh hračky, která žila mnoho životů

Nira, příběh hračky, která žila mnoho životů

Minule jsem vám představila panenky, které pamatují více, než já. Ale ty nebyly mojí nejoblíbenější hračkou (panenky mne nikdy nějak neučarovaly, protože díky staršímu bratrovi jsem měla v oblibě jiné kousky). Ovšem Otevřít článek »

Zkafování na druhou, aneb 2x brněnské Trhy kávy

Zkafování na druhou, aneb 2x brněnské Trhy kávy

Loni někdy touhle dobou (dobře, možná krapet dřív) tu měl přistát článek. A dokonce ne ledajaký! Měla to být reportáž… reportáž o jedné speciální kávové akci v Brně. O Trzích kávy 2016. Otevřít článek »

Mobilní kavárna, aneb káva vždy a všude

Mobilní kavárna, aneb káva vždy a všude

„Rozmohl se nám tu takový nešvar!“ Ó, ano. Od té doby, co jsem se dala dohromady s tím mým úžasňákem, ještě více mi začal vonět čerstvá káva. Ale opravdu čerstvá. Zrnková. Právě Otevřít článek »

Zpátky v sedle blogu

Zpátky v sedle blogu

Co na to říct. Člověk si vždycky myslí, že jde všechno dobře. Že bude stíhat, zvládat, nezapomínat… a ještě lépe… že se nezblázní. Ovšem, realita je pak někde úplně jinde. Člověk – Otevřít článek »

Vánoční trhy v Brně a zrádný vlak

Vánoční trhy v Brně a zrádný vlak

Tak se stalo, že jsme si s přítelem řekli, že by nebylo špatné absolvovat nějaké pěkné vánoční trhy. A taky že jsme jedny absolvovali. Byly to ty brněnské. Ovšem, to bychom to Otevřít článek »

 

Taneční tvorba

Samozřejmě, jakožto nadšená amatérská tanečnice nemohu zůstat pozadu ani v natáčení videí a ani u tanečních výstupů. A tak vám to sem pěkně pohromadě vysázím! Opravdu toho nebylo málo a já mám to štěstí, že stále nějaká nová videa a výstupy přibývají.

***

OFICIÁLNÍ TANEČNÍ VIDEA

  • Pantýrek a dárekVideo, které jsem natáčela v roce 2015 jako vánoční zdravici. Přímo v centru města Liberce! Jaké to bylo a co vše jsem při tom zažila?

 

ZÁZNAMY Z VYSTOUPENÍ

  1. Nešikovná baletka: Vystoupení připravené pro akci Všefandomová maškaráda, která proběhla v roce 2015. A vůbec, co je to za akci?
  2. Těžké časy: Stejná akce, jen jiný rok a jiný příběh. Zase Všefandomová maškaráda, jen o dva roky později.

 

One Response to Taneční tvorba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.