Proč jsem se rozhodla odhalovat svou identitu?

Proč jsem se rozhodla odhalovat svou identitu?

Ono je to složité. Každý na to má nějaký názor, každý to vidí jinak a stejně tak to „nějak“ vidím i já. Celé to začalo ve chvíli, když jsem se rozhodla, že Otevřít článek »

Kavárna v centru Liberce? Račte vstoupit!

Kavárna v centru Liberce? Račte vstoupit!

Víte, co je pro mě, jakožto pro celiatika, největší utrpení? Když sedím v kavárně, nebo cukrárně, koukám na všechny ty překrásné dorty, ale nemůžu si žádný z nich dát. To není příjemné. Otevřít článek »

(Ne)zapomínej na minulost!

(Ne)zapomínej na minulost!

Víte, často slyším, že když se chci sebrat a konečně se dát trochu do kupy, měla bych zapomenout na to, co se stalo v minulosti. A že to nebyly pěkné věci. Odchod Otevřít článek »

Nešikovná baletka

Nešikovná baletka

Když má taneční nadšenec možnost vystoupit se svým „umem“, pak samozřejmě odmítne. Že? Logika. A… nebo ne? Dobrá. Zkrátka a dobře, dostala jsem možnost vystoupit na plese. A ne ledajakém. A tak Otevřít článek »

Nový začátek, nové kroky, nová vlna…

Nový začátek, nové kroky, nová vlna…

Život je hořký, bohu dík. A ne. Žádný radegast. Ale Listy snů. Ono, ač je to reklamní slogan, něco na tom je. Nové začátky jsou vždycky těžké. A musím se přiznat, že Otevřít článek »

 

Reference

Jako reference a ukázky toho, jak píši, berte tento můj blog a mé články na webu CONtejner.cz.
A ukázky toho, jak přesně vypadají některé z vytvořených textů naleznete např. zde:

Spolupracuji s:

A aby to nestálo jen na textech, tak jak hodnotí má díla již spokojení klienti?

Řekli o mně:

„Výborný copywritter, texty dodané podľa dohody, odporúčam (Monko; aj texty pro web http://www.teflcoursesonlinecheap.com)“

„S popisky produktů dotyčné jsem velice spokojen. Ačkoliv s nimi ze začátku neměla žádné zkušenosti, rychle se přizpůsobila a časem mi texty chodily bez potřeby žádných dalších úprav. Jedinou absenci shledávám v nedostatečných znalostech marketingových principů, což trochu efektivnost textů sráží. Pokud však bude dalším pracím věnováno stejné úsilí jako doteď, tak do budoucna můžeme očekávat opravdu kvalitní texty. (Tomáš Lobotka, majitel eshopu itemik.cz)„ 

Spolupráca s pani „Andelov“ prebehla na veľmi vysokej úrovni. Rýchlo, kvalitne a za priaznivú cenu. (Žikavský Radovan)