Proč jsem se rozhodla odhalovat svou identitu?

Proč jsem se rozhodla odhalovat svou identitu?

Ono je to složité. Každý na to má nějaký názor, každý to vidí jinak a stejně tak to „nějak“ vidím i já. Celé to začalo ve chvíli, když jsem se rozhodla, že Otevřít článek »

Kavárna v centru Liberce? Račte vstoupit!

Kavárna v centru Liberce? Račte vstoupit!

Víte, co je pro mě, jakožto pro celiatika, největší utrpení? Když sedím v kavárně, nebo cukrárně, koukám na všechny ty překrásné dorty, ale nemůžu si žádný z nich dát. To není příjemné. Otevřít článek »

(Ne)zapomínej na minulost!

(Ne)zapomínej na minulost!

Víte, často slyším, že když se chci sebrat a konečně se dát trochu do kupy, měla bych zapomenout na to, co se stalo v minulosti. A že to nebyly pěkné věci. Odchod Otevřít článek »

Nešikovná baletka

Nešikovná baletka

Když má taneční nadšenec možnost vystoupit se svým „umem“, pak samozřejmě odmítne. Že? Logika. A… nebo ne? Dobrá. Zkrátka a dobře, dostala jsem možnost vystoupit na plese. A ne ledajakém. A tak Otevřít článek »

Nový začátek, nové kroky, nová vlna…

Nový začátek, nové kroky, nová vlna…

Život je hořký, bohu dík. A ne. Žádný radegast. Ale Listy snů. Ono, ač je to reklamní slogan, něco na tom je. Nové začátky jsou vždycky těžké. A musím se přiznat, že Otevřít článek »

 

Copywriting

Písmenko sem, písmenko tam. Vždycky jsem je milovala. Jako malá jsem četla, jako větší psala a teď nadešel ten správný čas vše zužitkovat.

Možná jsem zatím ve světě copywritingu nováčkem, ale dosti nadšeným nováčkem na to, abych zvládla, co bude třeba. Teď už jen potřebuji dostat šanci, abych mohla své schopnosti rozvíjet a prokázat.

Pokud jde o psaní, nebojím se experimentů. Ráda tvořím originální, stylisticky neotřelé texty (někdy možná až příliš) a při psaní spíše užívám krapet umělečtější styl (chcete-li ovšem strohost, nemám s tím problém. Snad jen ten, že tu najdete všude..). Ráda také chytám za slovíčko, často i sebe sama, a sem tam nahlížím na věci z trochu netradičních úhlů pohledu..

A jestli se bojíte toho, že vše bude dlouho trvat, nebo že se snad svého textu nedočkáte nikdy, pak buďte klidní. Pravda, jak jsem mladá, tak jsem taky, sem tam, roztržitá, ale to se neděje ve chvílích, kdy je to nepřípustné. Normálně jsem pracovitá, pečlivá a spolehlivá a dodržuji to, co slíbím.
A to hlavní, co mohu nabídnout, je nikdy neumírající nadšení! Protože bez toho, bez toho nejde dělat nic. Chcete:

  • Sepsat článek
  • Popsat produkty na vašem eshopu
  • Přeložit text
  • Vyplnit vaše webové stránky
  • Nebo cokoliv jiného co se textů týče…

… pak jste na správném místě! Stačí se jen prohrabat nabídkou služeb a kontaktovat mě. Zbytek už domluvíme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.